Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Centrum laureatem nagrody Ministra Rodziny i Polityki Społecznej

18.11.2021 roku

Dzień Pracownika Socjalnego jest szczególnym dniem dla wszystkich pracowników służb społecznych, zarówno tych zatrudnionych w jednostkach samorządowych, jak i działających podmiotach niepublicznych. Jednak przede wszystkim dzień ten jest okazją do wyrażenia wdzięczności za codzienny wysiłek i trud wkładany w pracę na rzecz osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych.

Gminno – Miejskie Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie zostało wskazane do nagrody specjalnej Ministra Rodziny i Polityki Społecznej za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy w roku 2021.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach:
– indywidualnej – pracownikom socjalnym,
– zespołowej – jednostkom organizacyjnym pomocy społecznej oraz podmiotom, o których mowa w art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz.U. z 2020 r., poz. 1876 ze zm.).

Na zaproszenie Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg, Wojciech Słodkiewicz – Dyrektor Centrum w towarzystwie Macieja Żurawia – przedstawiciela nagrodzonego Zespołu oraz Mariana Janickiego Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów wziął udział w uroczystości z okazji Dnia Pracownika Socjalnego oraz wręczenia nagród. Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień odbyła się 18 listopada w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Nagrody wręczała minister Marlena Maląg.

Close Menu