Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Coś się kończy, coś zaczyna cd.

26.08.2020 roku

Kolejna emerytura w Gminno – Miejskim Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie. W środę już po raz drugi odbyła się niecodzienna uroczystość związana teraz z przejściem na emeryturę p. Marii Bukowskiej zatrudnionej od 1 kwietnia 2000 roku na stanowisku głównej księgowej. Było to kolejne wzruszające spotkanie.
Bowiem kolejne etapy życia kiedyś się kończą, ale zaczyna się coś nowego. Warto ciągle cieszyć się darem życia i pisać tego życia ciąg dalszy. Trafnie Wisława Szymborska napisała, iż „księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie”, zawsze jeszcze można coś sensownego przeżyć, dopisać do swojego życia.
Podczas uroczystości p. Wojciech Słodkiewicz Dyrektor Centrum podziękował p. Marii za sumienne wykonywanie obowiązków służbowych przez okres 20 lat pracy w Centrum, wyrażając słowa uznania i szacunku oraz złożył gratulacje i życzenia. Z gratulacjami i życzeniami pospieszyły również władze samorządowe w osobach p. Mariana Janickiego Burmistrza i p. Krystyny Wiertelak Sekretarz z rąk których p. Maria otrzymała kwiaty i podziękowania za wieloletnią pracę. Były również życzenia od koleżanek i kolegów z pracy. W pamięci pozostają ludzie i zdarzenia. Warto pielęgnować wspomnienia, jak kwiaty. Warto zachować w sercu dobre wspomnienia.

Close Menu