Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Coś się kończy, coś zaczyna

24.07.2020 roku

W piątek w Centrum odbyła się niecodzienna uroczystość związana z przejściem na emeryturę dwóch pracownic Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie. Pożegnania są trudne. Oznaczają koniec pewnego etapu w życiu. Jednocześnie są jednak początkiem nowego rozdziału. Takim momentem jest przejście na emeryturę. Zakończenie pracy zawodowej bez wątpienia jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza do głębokiej refleksji.
Dzień ten był dniem szczególnym, ponieważ pełnił rolę klamry spinającej pewne okresy życia. To czas pracy zawodowej, a szczególnie gdy się pracowało 20 lat w Centrum i … przejścia na zasłużoną emeryturę. To czas, który przypomina nam wszystkim o czyjeś obecności tutaj, ale jest również pytaniem o najpiękniejsze wspomnienia, które współtworzą naszą życiową drogę.
Uroczystość odbyła się w obecności p. Wojciech Słodkiewicza Dyrektora Centrum oraz gości p. Mariana Janickiego Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów, p. Krystyny Wiertelak Sekretarz Gminy i Miasta Odolanów, p. Piotra Młoczyńskiego Redaktora Naczelnego „Dzwonka Odolanowskiego”, jak również pracowników Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie. Podczas uroczystości Dyrektor Centrum wyraził słowa uznania i szacunku, dziękował za te wszystkie lata pracy w Centrum. Gratulacje i życzenia na ręce obu Pań złożył także Burmistrz. Były również gratulacje i życzenia od koleżanek i kolegów z pracy. Obu Paniom życzono długiej i spokojnej emerytury w zdrowiu i spokoju. Podziękowania i słowa wdzięczności były również skierowane ze strony Pań do Dyrektora Centrum. Podsumowując należy stwierdzić, że uroczystość była wzruszająca. „Darem rozumu jest nie płakać nad tym, co czas zabiera, ale cieszyć się tym, co przynosi”.

Close Menu