Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Drugi rok już za nami ...

11.02.2020 roku

We wtorek w Restauracji „Nadbaryczna” odbyło się spotkanie podsumowujące dwuletnią działalność Dziennego Domu Senior+ w Odolanowie. W spotkaniu z Seniorami uczestniczyli Dyrektor Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie – p. Wojciech Słodkiewicz, zaproszeni goście p. Marian Janicki – Burmistrz Gminy i Miasta Odolanów, p.Józef Wajs – Radny Powiatu Ostrowskiego a zarazem Przewodniczący Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Odolanowie, p. Paweł Małuszek – Kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Odolanowie oraz kadra Domu.
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem przez Seniorów hymnu Dziennego Domu Senior+. Podsumowania merytorycznego dokonała Kierownik zespołu. Z tej okazji przygotowana była wystawa prac wykonanych przez Seniorów oraz prezentacja zdjęć. Nie zapomniano również o tych co odeszli w ubiegłym roku z grona Seniorów. Pamięć o dwóch zmarłych Seniorkach uczczono chwilą ciszy.
Z okazji tego spotkania okolicznościowe życzenia złożyli Seniorom również zaproszeni goście. Seniorzy otrzymali pamiątkowe zdjęcia oprawione w ramki, a 14 osób otrzymało dyplom uznania za najdłuższy okres korzystania z usług świadczonych w Dziennym Domu Senior+ w Odolanowie tzn. od 2 stycznia 2018 roku do nadal.
Na zakończenie oficjalnej części spotkania Kierownik zespołu podziękowała wszystkim Seniorom, którzy uczestniczyli w ubiegłorocznej edycji Programu Senior+ i wyrazili chęć na udział w tegorocznej „Być razem – to największy skarb” oraz złożyła Seniorom życzenia o następującej treści:

Czego życzyć Wam kochani, nazywani seniorami?
Tradycyjnie – zdrowia najpierw, bo największym ono skarbem.
Niech Wam włosy nie siwieją, niech Wam stawy nie rdzewieją,
niechaj w krzyżach nic nie strzyka, niechaj w sercach gra muzyka.
Niechaj oczu Waszych ciepło darzy blaskiem niczym niebo.
Żyjcie długo, jak najdłużej i humory niech Wam służą.
Niech ta jesień życia złota zaoszczędzi Wam kłopotów,
niech spod nóg usuwa kłody, abyście wciąż się czuli młodo.

Uroczystość zakończyła się wspólnym obiadem, kawą z okolicznościowym tortem oraz śpiewem Seniorów.

Close Menu