Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Dzień Seniora i podsumowanie projektu ph. „Wycieczki aktywnych seniorów – Seniorów na Plus”

28.10.2021 roku

W miniony czwartek miała miejsce niecodzienna uroczystość w Dziennym Domu Senior+ w Odolanowie. Uroczystość z okazji Dnia Seniora, połączona była z podsumowaniem projektu „Wycieczki aktywnych seniorów – Seniorów na Plus”. Z życzeniami i specjalnym programem przygotowanym na tę uroczystość przybyli uczniowie klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Raczycach wraz z nauczycielką p. Elżbietą Kowalską. Nie mogło zabraknąć na tej uroczystości gospodarza p. Wojciecha Słodkiewicza – dyrektora Centrum oraz zaproszonych gości w osobach: p. Jana Prokopa – Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów, p. Józefa Wajsa – Przewodniczącego Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Odolanowie, p. Pawła Małuszka – kierownika Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Odolanowie oraz p. Marcina Zawiei – Prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Centrum w Odolanowie. Na uroczystość przybyła również delegacja Mieszkańców Odolanowskiego Domu Pomocy Społecznej, która brała udział w w/w projekcie.
Dzień Seniora to wyjątkowy dzień dla wszystkich, którzy weszli w złoty wiek swojego życia. Trudy i życiowe Seniorów doświadczenia są wspaniałym darem, z którego możemy czerpać swoją wiedzę dla kolejnych pokoleń. Działania propagujące aktywny styl życia pokazują, że w każdym wieku można pokonywać swoje słabości i pogłębiać doświadczenia. To niewątpliwie sposób na przeżywanie drugiej młodości.
Przy wspólnej kawie i smacznym cieście odbyła się druga część uroczystości podczas, której podsumowano realizację projektu „Wycieczki aktywnych seniorów – Seniorów na Plus”. Projekt był realizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Centrum w Odolanowie. Dofinansowany przez Gminę i Miasto Odolanów.

Close Menu