Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Emerytura – cudowny czas

27.07.2021 roku

    Upływa szybko życie,
    I czas odpocząć już,
    Tak wiele lat razem spędzonych
    Minęło, przysnęło, no cóż.

W dniu 27 lipca br. w Gminno – Miejskim Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie odbyło się uroczyste spotkanie pracowników, w trakcie którego pożegnano odchodzące po wielu latach pracy na zasłużoną emeryturę Panią Annę Szubert i Panią Iwonę Zając. Chociaż mówi się, że „nie samą pracą człowiek żyje”, odejście z Centrum to jedna z najtrudniejszych chwil w życiu, gdy powodowane jest ono własną decyzją w związku z przejściem na emeryturę.
Przejście na emeryturę to szczególny moment, który warto odpowiednio uczcić, zwłaszcza jeśli wyznacza on koniec wieloletniej i owocnej współpracy. Choć emerytura stanowi koniec kariery zawodowej, to nie należy zapominać, że wyznacza także nowy etap w życiu człowieka.
Uroczystość odbyła się w obecności Dyrektora Centrum Wojciecha Słodkiewicza oraz gości Burmistrza Mariana Janickiego, Sekretarz Krystyny Wiertelak, Redaktora Naczelnego „Dzwonka Odolanowskiego” Piotra Młoczyńskiego. Podczas uroczystości Dyrektor Centrum wyraził słowa uznania i szacunku, dziękował Paniom za te wszystkie lata pracy w Centrum. Gratulacje i życzenia na ręce obu Pań złożył także Burmistrz.
W podziękowaniu za współpracę, gratulacje i serdeczne życzenia z okazji przejścia na emeryturę Pani Ania i Pani Iwona otrzymały również od pracowników Centrum.
Panie z wyraźnym wzruszeniem podziękowały za życzenia i wyrazy życzliwości. Podziękowania i słowa wdzięczności były również skierowane ze strony Pań do Dyrektora Centrum.
Obu Paniom życzymy raz jeszcze długiej i spokojnej emerytury w zdrowiu i w spokoju oraz, aby ten nowy okres w życiu pozwolił na realizowanie własnych pasji i marzeń, na które do tej pory nie było czasu.

Close Menu