Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

HURA NARESZCIE EMERYTURA

26.07.2023 roku

„Najpiękniejsze jest to, co przed nami, co nam przyjdzie dopiero przeżyć,
co zjawi się z nowymi wiosnami, by nam życie cudownie odświeżyć.”
Jan Kaczmarek

W środę 26.07.2023 roku zakończył z nami współpracę wieloletni pracownik Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie Paweł Szymański odchodząc na zasłużoną emeryturę. Była to niecodzienna uroczystość. Pożegnania są trudne. Oznaczają koniec pewnego etapu w życiu. Jednocześnie są jednak początkiem nowego rozdziału. Takim momentem jest przejście na emeryturę. Zakończenie pracy zawodowej bez wątpienia jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza do głębokiej refleksji.
Podczas uroczystości wyrazy uznania za wykonywaną pracę i zaangażowanie przekazali Wojciech Słodkiewicz Dyrektor Centrum oraz przedstawiciele lokalnych władz Marian Janicki Burmistrz i Jan Prokop Zastępca Burmistrza. Nie mogło zabraknąć gratulacji i życzeń od koleżanek i kolegów z pracy oraz byłych pracowników.
Podziękowania i słowa wdzięczności były również skierowane ze strony Pawła do Dyrektora Centrum. Były to słowa piękne i wzruszające.
Podsumowując czego jeszcze raz życzyć emerytowi – wszystko już chyba przecież posiada – może jedynie, by na przekór ZUS-owi zdrowiem cieszył się nie lada! Wszystkiego najlepszego, dużo radości w pięknym duchu emerytalnej wolności!

Close Menu