Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Integracyjne Spotkanie Podsumowujące

23.09.2022 roku

Dzień 23 września br. był ostatnim dniem realizacji działań w ramach projektu „Spotkanie z Wędką”. Odbyło się wówczas Spotkanie Podsumowujące połączone ze wspólnymi zabawami integracyjnymi, przeprowadzone na terenie ogrodu Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie. Wzięli w nim udział bezpośredni beneficjenci zadania, w tym uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Odolanowie, mieszkańcy Odolanowskiego Domu Pomocy Społecznej i podopieczni z Dziennego Domu Senior+ w Odolanowie oraz organizatorzy – zarząd i członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji w Odolanowie. Pojawili się również goście zaproszeni, w tym Jan Prokop – Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów, Krystyna Wiertelak – Sekretarz Gminy i Miasta Odolanów i Wojciech Słodkiewicz – Dyrektor odolanowskiego Centrum oraz wędkarze z Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Odolanowie.
Spotkanie było okazją do podsumowania całości realizacji projektowych, w tym Zawodów Wędkarskich oraz Działań Artystycznych i Zabaw Sportowych – dwóch intensywnych dni wypełnionych przedsięwzięciami o charakterze integracyjnym promujących aktywny wypoczynek, jak również aktywizujących do podejmowania działań wpływających pozytywnie zarówno na nasze zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. W trakcie spotkania uhonorowano specjalnymi dyplomami i pamiątkami zwycięzców Zawodów Wędkarskich oraz wolontariuszy z Koła Wędkarskiego, którzy od wielu lat wspierają ich organizację i czuwają nad bezpiecznym przebiegiem. W ramach spotkania przygotowano wystawę artystyczną będącą efektem wykonywanych wcześniej prac artystycznych i dokonano podsumowania przeprowadzonych konkurencji zabaw. Dla wszystkich przybyły przygotowano również ciasto i kawę oraz ciepły poczęstunek, a na zakończenie zrealizowano wspólne zabawy integracyjne na świeżym powietrzu.

Realizacja projektu „Spotkanie z Wędką” była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków otrzymanych od Stowarzyszenia Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego w ramach 18 edycji Konkursu Grantowego.

Close Menu