Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Piknik Integracyjny

07.06.2018 roku

Piknik, to nie tylko towarzyskie spotkanie, ale także ważny element codziennej współpracy Odolanowskiego Domu Pomocy Społecznej i Dziennego Domu „Senior+” działających w strukturach Centrum. Jest okazją do wymiany doświadczeń, planowania wspólnych działań, integracji, a także wspólnej zabawy. Piknik odbył się w pięknym ogrodzie Centrum. Nasze seniorki to osoby pogodne, ciepłe, pełne wigoru i otwartości na kontakt z drugim człowiekiem. Spotkanie upłynęło w miłym nastroju, wśród radości, rozmów, śpiewów, a także tańców. Uzupełnieniem całości było pyszne ciasto oraz potrawy z grilla.
W tym miłym dniu, oczywiście nie zabrakło władz miasta. Uczestników pikniku odwiedził Burmistrz Gminy i Miasta Odolanów sprawiając miłą niespodziankę swoją obecnością.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni ze spotkania, które pozwoliło na dobry odpoczynek i poprawę humoru. Dzięki aktywności Seniorów i pięknej pogodzie Piknik Integracyjny możemy zaliczyć do wyjątkowo udanych. Kto powiedział, że wesołe życie kończy się po 60. Wystarczy uśmiech, dystans do siebie i można żyć pełną piersią.

Close Menu