Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Przegląd Teatralny „MASSKA” – Sopot 2021

15-18.11.2021 roku

W dniach 15 – 18 listopada 2021 roku w Teatrze Atelie w Sopocie odbywał się XX Jubileuszowy Międzynarodowy Przegląd Teatralny „MASSKA”.

MASSKA to otwarty projekt kulturalny, w którym biorą udział artyści z niepełnosprawnościami, teatry młodzieżowe i niezależne, co nadaje wydarzeniu charakter integracyjny. Przegląd to również konfrontacja naszych wyobrażeń o osobach z niepełnosprawnościami – artystach, którzy często funkcjonują poza głównym nurtem życia społecznego. To zaproszenie do wymiany myśli, doświadczeń, rozmów, wspólnego świętowania obecności w świecie teatru, a przede wszystkim celebracji życia, tego które niosą spektakle i tego tu i teraz (źródło: https://www.masska.org).

Jednocześnie w dniach 15 – 30 listopada 2021 roku przegląd realizowany jest w wersji online na stronie https://www.masska.org. W cyfrowej odsłonie udział wzięła również grupa teatralne „Po prostu” działająca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Odolanowie z projektem teatralno – multimedialnym „… głębi mnie”. Spektakl odolanowskiej grupy można obejrzeć pod linkiem https://www.masska.org/poprostu.html. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia tego, jak również wielu innych niesamowitych przedstawień.

Close Menu