Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Spotkania Bożonarodzeniowe GMCP Odolanów

21.12.2022 roku

Zgodnie z coroczną tradycją Bożonarodzeniową w dniu 21 grudnia 2022 roku odbyło się spotkanie wigilijne jednostek działających w strukturach organizacyjnych Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie. W uroczystym spotkaniu udział wzięli pracownicy i seniorzy Dziennego Domu Senior+ w Odolanowie oraz pracownicy i uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Odolanowie, jak również Dyrektor Centrum – Wojciech Słodkiewicz. Pojawili się także goście zaproszeni, w tym Marian Janicki – Burmistrz GiM Odolanów, Jan Prokop – Zastępca Burmistrza GiM Odolanów, Adam Zmuda – Proboszcz Parafii Św. Marcina w Odolanowie, Paweł Małuszek – Kierownik MGOPS w Odolanowie i Józef Wajs – Przewodniczący Koła PZERiI w Odolanowie.
Po krótkim wstępie, ciepłych słowach i życzeniach świątecznych przekazanych przez gości oraz wspólnej modlitwie poprowadzonej przez księdza proboszcza i tradycyjnym łamaniu się opłatkiem, wszyscy zebrani zasiadali do wspólnej wieczerzy wigilijnej. Na zakończenie spotkania przybyli goście obdarowani zostali drobnymi pamiątkowymi upominkami – pracami wykonywanymi przez seniorów i uczestników podczas prowadzonych w Ośrodkach zajęć. Także seniorzy i uczestnicy otrzymali drobne paczki świąteczne.
Kontynuując tradycję w dniu 24 grudnia do wspólnej Wieczerzy Wigilijnej zasiedli również mieszkańcy Odolanowskiego Domu Pomocy Społecznej.

Close Menu