Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Spotkanie Wielkanocne GMCP Odolanów

27.03.2024 roku

W dniu 27 marca 2024 roku na uroczystościach Wielkanocnych spotkali się pracownicy, uczestnicy i seniorzy ze Środowiskowego Domu Samopomocy i Dziennego Domu Senior+ w Odolanowie. Obie Placówki są jednostkami organizacyjnymi odolanowskiego Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość”.
Spotkania tego typu są stałym elementem funkcjonowania obu ośrodków, zwiększając wspólną integrację, stają się miłym akcentem otwierającym zbliżający się okres świąteczny, a jednocześnie tworzą wstęp do spotkań realizowanych w rodzinach i gronie najbliższych. Wszyscy mają możliwość zasiąść do wspólnego stołu i spędzenia ciepłych chwil w towarzystwie przyjaciół oraz znajomych, złożenia życzeń i wymiany serdeczności.
Na uroczystości pojawił się Pan Wojciech Słodkiewicz – Dyrektor Centrum oraz goście zaproszeni, w tym: Pan Marian Janicki – Burmistrz Gminy i Miasta Odolanów, Pan Jan Prokop – Zastępca Burmistrza, Pani Krystyna Wierterak – Sekretarz Gminy i Miasta Odolanów oraz Pan Paweł Małuszek – Kierownik MGOPS w Odolanowie i ks. Adam Zmuda – Proboszcz Parafii Św. Marcina w Odolanowie.

Close Menu