Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bez kategorii
Wydarzenia

Zmień rozmiar czcionki:

Turniej Tenisa Stołowego i Warcabowy – Przygodzice 2022

30.11.2022 roku

W dniu 30 listopada 2022 Środowiskowy Dom Samopomocy w Odolanowie wziął udział w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego i Turnieju Warcabowym dla Osób Niepełnosprawnych. Wśród głównych celów ich organizacji należy wymienić: popularyzację gry w tenisa stołowego i warcaby wśród osób z niepełnosprawnością, integracja w tym środowisku oraz w społeczności lokalnej, podnoszenie sprawności fizycznych i umysłowych.
Na imprezę zapraszała Fundacja Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie” w Kaliszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Osób Niepełnosprawnych „Barycz”. Wśród organizatorów byli również: Warsztat Terapii Zajęciowej w Przygodzicach, Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach oraz Rada Gminna Zrzeszenia LZS w Przygodzicach.
Turnieje odbyły się w przygodzickim Gminnym Ośrodku Kultury, a poszczególne konkurencje rozgrywane były oddzielnie dla kobiet i mężczyzn (tenis stołowy) oraz wspólnie dla kobiet i mężczyzn (warcaby) z punktacją indywidualną oraz zespołową. Na zwycięzców i uczestników czekały pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Close Menu